My Favorite Movies


  sinkingship87's Rating My Rating
1
Across the Universe 2007,  PG-13)
Across the Universe
what an awesome movie and the music is just perfect!!
2
Crash 2005,  R)
Crash
T_______T
3
Fahrenheit 9/11 2004,  R)
Fahrenheit 9/11
The most important film in a history of cinema!
4
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
John Tucker Must Die
oh my god this movie is so friggin hilarious!!! i just love it!!!
5
300 2007,  R)
300
madness? this is Fucking Sparta!! this movie is AMAZING!!
6
Remember the Titans 2000,  PG)
Remember the Titans
LOVE IT !!
7
Sin City 2005,  R)
Sin City
Ohly Shit!! What a great movie
great graphic!
8
The Girl Next Door 2004,  R)
The Girl Next Door
o_O
9
October Sky 1999,  PG)
October Sky
great movie
10
Gossip 2000,  R)
Gossip
like it
11
(500) Days of Summer 2009,  PG-13)
(500) Days of Summer
cutest movie eva!!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments