My Favorite Movies


  SINIS5117's Rating My Rating
1
Scarface 1983,  R)
Scarface
MY ALL TIME FAVORITE."ALL I HAVE IN THIS WORLD IS MY BALLS AND MY WORD"
2
GoodFellas 1990,  R)
3
Donnie Brasco 1997,  R)
4
King of New York 1990,  R)
5
The Godfather 1972,  R)
6
Rocky 1976,  PG)
7
Blood In, Blood Out (Bound by Honor) 1993,  R)
8
Friday 1995,  R)
9
Heat 1995,  R)
10
Wild Things 1998,  R)
11
The Sixth Sense 1999,  PG-13)
12
Sin City 2005,  R)
13
Taxi Driver 1976,  R)
14
Serpico 1973,  R)
15
Gladiator 2000,  R)
16
Juice 1992,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments