Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  singtodream95's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
2
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
OMG i loved it
3
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
4
Win A Date With Tad Hamilton! 2004,  PG-13)
Win A Date With Tad Hamilton!
its a funny movie
5
Aladdin and the King of Thieves 1999,  G)
6
The Return of Jafar (Aladdin 2) 1994,  G)
7
American Pie Presents - Band Camp 2005,  R)
8
101 Dalmatians 1961,  G)
9
Cinderella 1950,  G)
10
Lady and the Tramp 1955,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments