My Favorite Movies


  singit88's Rating My Rating
1
Halloween 1978,  R)
2
Halloween II 1981,  R)
3
Halloween 4: The Return of Michael Myers 1988,  R)
4
Halloween 5: The Revenge of Michael Myers 1989,  R)
5
Halloween - The Curse of Michael Myers (Halloween 6) 1995,  R)
Halloween - The Curse of Michael Myers (Halloween 6)
The best one ever. If you like the other movies you will LOVE this one. If you hated the other movies you will love this one. If you LOVED the other movies you will kill to see this movie again.
6
Halloween H2O 1998,  R)
7
Halloween - Resurrection 2002,  R)
8
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
9
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
My heart was pounding. I had a GREAT smile on my face that only disappeard the next day. My friend whom sat next to me thought I would have an orgasm, which I almost got when I saw VIN...!!! MUST SEE AGAIN...but alone ;) hehe
10
Bumblebee Flies Anyway 1999,  PG-13)
Bumblebee Flies Anyway
The best movie I've ever seen

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments