My Favorite Movies


  1. sing2loud
  2. mae

Give list a short description

  sing2loud's Rating My Rating
1
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
i love this movie
2
Braveheart 1995,  R)
Braveheart
very nice movie..
3
King Kong 2005,  PG-13)
4
The Notebook 2004,  PG-13)
5
Pretty Woman 1990,  R)
6
Spider-Man 2002,  PG-13)
7
The Matrix 1999,  R)
8
The Bodyguard 1992,  R)
The Bodyguard
Great movie..
9
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
10
Gladiator 2000,  R)
11
The Rock 1996,  R)
The Rock
love it!!!

Comments (1)


Post a comment

Recent Comments

  1. sing2loud
    sing2loud posted 4 years ago

    I love all of these movies... ^_^