My Favorite Movies


  simsp0902's Rating My Rating
1
Friday After Next 2002,  R)
Friday After Next
this movie had me rollin
2
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
3
Dreamgirls 2006,  PG-13)
4
Boomerang 1992,  R)
5
Vampire in Brooklyn 1995,  R)
Vampire in Brooklyn
this is so scary but good at the same time
6
Two Can Play That Game 2001,  R)
7
Motives 2004,  R)
Motives
this my movie wit shamar fine ass
8
Phat Girlz 2006,  PG-13)
9
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
Stomp the Yard
chris breezy n colombus short!!!!!!!!!
10
Diary of a Mad Black Woman 2005,  PG-13)
11
Madea Goes to Jail 2006,  PG-13)
12
Matilda 1996,  PG)
13
Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in The Hood 1996,  R)
14
Purple Rain 1984,  R)
15
Menace II Society 1993,  R)
16
Boyz n the Hood 1991,  R)
17
Trois 2: Pandora's Box 2002,  R)
18
Trois 2000,  NC-17)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments