My Favorite Movies


  simonkyle's Rating My Rating
1
Rocky Balboa 2006,  PG)
2
Rocky IV 1985,  PG)
3
Rocky 1976,  PG)
Rocky
i love this movie
4
Rocky III 1982,  PG)
5
Rocky II 1979,  PG)
6
Hard Target 1993,  R)
7
The Quest 1996,  PG-13)
8
Desert Heat (Inferno) 1998,  R)
9
Nowhere to Run 2003,  R)
10
Sudden Death 1995,  R)
11
Cyborg 1989,  R)
12
Death Warrant 1990,  R)
13
Double Impact 1991,  R)
14
Knock Off 1998,  R)
15
Universal Soldier - The Return 1999,  R)
16
Universal Soldier 1992,  R)
17
Kickboxer 1989,  R)
18
Timecop 1994,  R)
19
Replicant 2001,  R)
20
The Order 2002,  R)
21
Derailed 2002,  R)
22
Legionnaire 1999,  R)
23
Exterminating Angels (Les Anges Exterminateurs) 2006,  Unrated)
24
Color of the Cross 2006,  PG-13)
25
The Hard Corps 2006,  R)
26
No Retreat, No Surrender 1986,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments