My Favorite Movies


  simo190's Rating My Rating
1
The Godfather 1972,  R)
2
A Clockwork Orange 1971,  R)
3
Schindler's List 1993,  R)
4
Alien 1979,  R)
5
The Blues Brothers 1980,  R)
6
Titanic 1997,  PG-13)
7
The Fly 1986,  R)
8
Scarface 1983,  R)
9
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977,  PG)
10
Pulp Fiction 1994,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments