My Favorite Movies
| silvrhrtami's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Armageddon 1998, PG-13) |
|
| 2 |
Resident Evil 2002, R) |
|
| 3 |
Practical Magic 1998, PG-13) |
|
| 4 |
The Secret Life of Bees 2008, PG-13) |
|
| 5 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 6 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 7 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 8 |
The Shawshank Redemption 1994, R) |
|
| 9 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 10 |
The Breakfast Club 1985, R) |
|
| 11 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |
|
| 12 |
Remember the Titans 2000, PG) |
|
| 13 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |













