My Favorite Movies
| silviareis20's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 2 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 3 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 4 |
The Man 2005, PG-13) |
|
| 5 |
Zodiac 2007, R) |
|
| 6 |
Vacancy 2007, R) |
|
| 7 |
Tim Burton's Corpse Bride 2005, PG) |
|
| 8 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |
|
| 9 |
1408 2007, PG-13) |
|
| 10 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 11 |
Brother Bear 2003, G) |
|
| 12 |
Brother Bear 2 2006, G) |
|
| 13 |
Ice Age 2002, PG) |
|
| 14 |
Ice Age 2: The Meltdown 2006, PG) |
|
| 15 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 16 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 17 |
Shrek the Third 2007, PG) |

















