Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  silmonchris's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
2
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
3
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
4
Saw 2004,  R)
5
Saw II 2005,  R)
6
Saw III 2006,  R)
7
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
8
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
9
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
10
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
11
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
12
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! 2005,  Unrated)
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo!
this is wwwwaaayyy better than dragon ball z
13
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!) 2004,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments