My Favorite Movies


  sillydoctor's Rating My Rating
1
Finding Nemo 2003,  G)
2
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
3
Wedding Crashers 2005,  R)
4
Braveheart 1995,  R)
5
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
6
Spider-Man 2002,  PG-13)
7
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
8
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
9
Gladiator 2000,  R)
10
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments