Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  SilentSkater's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
2
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
3
Sin City 2005,  R)
4
Domino 2005,  R)
5
Spider-Man 2002,  PG-13)
6
Spider-Man 2 2004,  PG-13)
7
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
8
Batman Begins 2005,  PG-13)
9
The Notebook 2004,  PG-13)
10
Rurôni Kenshin: Seisô hen (Samurai X: Reflection) 2001,  Unrated)
11
Samurai X - Trust & Betrayal (Rurôni Kenshin: Meiji kenkaku roman tan: Tsuioku hen) 1999,  Unrated)
12
Samurai X - The Motion Picture (Rurôni Kenshin: Ishin shishi e no Requiem) 2001,  Unrated)
13
The Silence of the Lambs 1991,  R)
14
Hide and Seek 2005,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments