My Favorite Movies
| sierradees's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 2 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 3 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Stick It 2006, PG) |
|
| 6 |
Date Movie 2006, PG-13) |
|
| 7 |
House of Wax 2005, R) |
|
| 8 |
See No Evil 2006, R) |
|
| 9 |
Garfield: A Tail of Two Kitties 2006, PG) |
|
| 10 |
Serial Mom 1994, R) |
|
| 11 |
Scream 1996, R) |
|
| 12 |
Dawn of the Dead 2004, R) |
|
| 13 |
The Pink Panther 2006, PG) |
|
| 14 |
Red Rose 2004, Unrated) |
|
| 15 |
Bewitched 2005, PG-13) |
|
| 16 |
The Craft 1996, R) |
|
| 17 |
Halloween III - Season of the Witch 1982, R) |
|
| 18 |
Halloween II 1981, R) |
|
| 19 |
Halloween 1978, R) |
|
| 20 |
Adam & Evil (Halloween Camp 2: Scream If You Wanna Die Faster) 2004, R) |
|
| 21 |
Halloween 4: The Return of Michael Myers 1988, R) |
|
| 22 |
Halloween 5: The Revenge of Michael Myers 1989, R) |






















