My Favorite Movies
| sidreella's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Bee Movie 2007, PG) |
|
| 2 |
Bratz: The Movie 2007, PG) |
|
| 3 |
Bratz - Rock Angelz 2005, Unrated) |
|
| 4 |
Glitz 'N' Glamour with the Bratz 2007, Unrated) |
|
| 5 |
Cheaper by the Dozen 2003, PG) |
|
| 6 |
Monster House 2006, PG) |
|
| 7 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 8 |
The Princess Diaries 2001, G) |
|
| 9 |
Ella Enchanted 2004, PG) |
|
| 10 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 11 |
What a Girl Wants 2003, PG) |
|
| 12 |
Enchanted 2007, PG) |
|
| 13 |
Charlotte Bronte's Jane Eyre 1996, PG) |













