My Favorite Movies


  sid95dana03's Rating My Rating
1
Scarface 1983,  R)
Scarface
love it
2
The Green Mile 1999,  R)
The Green Mile
great movie
3
Hustle & Flow 2004,  R)
Hustle & Flow
good movie
4
Diary of a Mad Black Woman 2005,  PG-13)
Diary of a Mad Black Woman
funny moviebut deep
5
Undisputed 2002,  R)
Undisputed
love it
6
Training Day 2001,  R)
Training Day
Love Denzel
7
Soul Plane 2004,  R)
Soul Plane
very funny
8
Transporter 2 2005,  PG-13)
Transporter 2
lots of action
9
The One 2001,  PG-13)
The One
good action
10
Enough 2002,  PG-13)
Enough
great movie
11
Man on Fire 2004,  R)
Man on Fire
great movie
12
Holiday Heart 2000,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments