My Favorite Movies
| SIANSXC's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Candyman 1992, R) |
|
| 2 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 4 |
The Devil Wears Prada 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Little Man 2006, PG-13) |
|
| 6 |
The Wicker Man 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Saw III 2006, R) |
|
| 8 |
Saw II 2005, R) |
|
| 9 |
Saw 2004, R) |
|
| 10 |
I'll Always Know What You Did Last Summer 2006, R) |
|
| 11 |
I Know What You Did Last Summer 1997, R) |
|
| 12 |
You, Me and Dupree 2006, PG-13) |
|
| 13 |
Final Destination 3 2006, R) |
|
| 14 |
Final Destination 2 2003, R) |
|
| 15 |
Final Destination 2000, R) |















