Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  shynewfiegirl's Rating My Rating
1
RV 2006,  PG)
RV
funny
2
Saw III 2006,  R)
Saw III
its a good movie
3
New York Minute 2004,  PG)
New York Minute
this movie was good and funny
4
Step Up 2006,  PG-13)
5
Aquamarine 2006,  PG)
Aquamarine
i love this movie
6
Wedding Crashers 2005,  R)
Wedding Crashers
i love this movie
7
American Pie 1999,  R)
American Pie
cool movie and funny
8
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
so funny
9
A Cinderella Story 2004,  PG)
A Cinderella Story
i love that movie. its cool
10
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
i love this movie
11
50 First Dates 2004,  PG-13)
50 First Dates
good movie
12
Scary Movie 2000,  R)
Scary Movie
cool
13
Jackass - The Movie 2002,  R)
Jackass - The Movie
funny
14
8 Mile 2002,  R)
8 Mile
i like this movie
15
Red Eye 2005,  PG-13)
Red Eye
i love this moive

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments