My Favorite Movies
| shygirl342002's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Madea's Family Reunion 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Why Did I Get Married? 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Madea Goes to Jail 2006, PG-13) |
|
| 4 |
I Can Do Bad All By Myself 2009, PG-13) |
|
| 5 |
Meet the Browns 2004, Unrated) |
|
| 6 |
Madea's Class Reunion 2003, Unrated) |
|
| 7 |
Diary of a Mad Black Woman 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Tyler Perry: I Can Do Bad All By Myself 2002, Unrated) |
|
| 9 |
Madea's Family Reunion 2002, PG-13) |
|
| 10 |
Why Did I Get Married? 2007, PG-13) |
|
| 11 |
Daddy's Little Girls 2007, PG-13) |
|
| 12 |
Wizard of Oz 1925, Unrated) |
|
| 13 |
Lady and the Tramp 1955, G) |
|
| 14 |
Hillside Strangler , Unrated) |
|
| 15 |
The Abduction 1996, Unrated) |













