My Favorite Movies
| shrispidy's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Live Free or Die Hard 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Transporter 2 2005, PG-13) |
|
| 3 |
The Transporter 2002, PG-13) |
|
| 4 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 5 |
Catch Me If You Can 2002, PG-13) |
|
| 6 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 7 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 8 |
Spider-Man 2 2004, PG-13) |
|
| 9 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 10 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 11 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 12 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 13 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 14 |
Ice Age 2002, PG) |














