Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  shraheel's Rating My Rating
1
Soccer Dog: The Movie 1999,  PG)
2
Silent Movie 1976,  PG)
3
Twilight Zone: The Movie 1983,  PG)
4
My Little Pony: The Movie 1986,  G)
5
The Jetsons 1990,  G)
6
Doug's First Movie 1999,  G)
7
Dreamer: The Movie 2005,  Unrated)
8
My Big Fat Independent Movie 2005,  R)
9
First Name - Carmen 1983,  Unrated)
10
The Name of the Rose (Der Name der Rose) 1986,  R)
11
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
12
There's Something About Mary 1998,  R)
13
Are We Done Yet? 2007,  PG)
14
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
15
TMNT 2007,  PG)
16
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
17
Braveheart 1995,  R)
18
Grindhouse 2007,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments