Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  shortie2013's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
2
Monster House 2006,  PG)
Monster House
this looks like a super good movie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3
Legally Blonde 2001,  PG-13)
4
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 1999,  PG-13)
5
Enough 2002,  PG-13)
Enough
i love this movie.
6
Austin Powers in Goldmember 2002,  PG-13)
7
Jackass - The Movie 2002,  R)
Jackass - The Movie
this is so funny
8
The Prince and Me 2004,  PG)
9
Charlotte's Web 1973,  G)
10
School of Rock 2003,  PG-13)
School of Rock
hahahahahahahahahahahahahaha
11
Not Another Teen Movie 2001,  R)
12
Mean Girls 2004,  PG-13)
13
Monster-in-Law 2005,  PG-13)
14
The Family Man 2000,  PG-13)
15
Aquamarine 2006,  PG)
16
How to Eat Fried Worms 2006,  PG)
17
The Benchwarmers 2006,  PG-13)
18
Radio 2003,  PG)
19
Napoleon Dynamite 2004,  PG)
Napoleon Dynamite
its kinda stupid
20
Accepted 2006,  PG-13)
21
American Wedding 2003,  R)
22
Wedding Crashers 2005,  R)
23
My Best Friend's Wedding 1997,  PG-13)
24
Big Daddy 1999,  PG-13)
25
Daddy Day Care 2003,  PG)
26
Anger Management 2003,  PG-13)
27
Mr. Deeds 2002,  PG-13)
28
13 Going on 30 (Suddenly 30) 2004,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments