My Favorite Movies
| shopping980's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Hancock 2008, PG-13) |
|
| 2 |
I Am Legend 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Drillbit Taylor 2008, PG-13) |
|
| 4 |
The Butterfly Effect 2004, R) |
|
| 5 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 6 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Big Momma's House 2 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Epic Movie 2007, PG-13) |
|
| 10 |
The New Guy 2002, PG-13) |










