My Favorite Movies
A Cinderella Story
How To Lose A Guy In 10 Days
A Walk To Remember
Cadet Kelly
| shopahollic's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 2 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 5 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 6 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 7 |
Cheaper by the Dozen 2003, PG) |
|
| 8 |
Raise Your Voice 2004, PG) |
|
| 9 |
Cheaper by the Dozen 2 2005, PG) |
|
| 10 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 11 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 12 |
The Perfect Man 2005, PG) |
|
| 13 |
Agent Cody Banks 2003, PG) |
|
| 14 |
Casper Meets Wendy 1998, PG) |
|
| 15 |
The Lizzie McGuire Movie 2003, PG) |
|
| 16 |
She's the Man 2006, PG-13) |
















