My Favorite Movies
| ShonnieMarie's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Secret Window 2004, PG-13) |
|
| 2 |
The Invisible 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Blades of Glory 2007, PG-13) |
|
| 5 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005, PG-13) |
|
| 6 |
The Phantom of the Opera 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Big Fish 2004, PG-13) |
|
| 8 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 9 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 11 |
Hoot 2006, PG) |
|
| 12 |
Left Behind - World at War 2005, PG-13) |
|
| 13 |
Secondhand Lions 2003, PG) |
|
| 14 |
The Sixth Sense 1999, PG-13) |
|
| 15 |
Children of the Corn 1984, R) |
|
| 16 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 17 |
X2: X-Men United 2003, PG-13) |
|
| 18 |
X-Men 2000, PG-13) |
|
| 19 |
Underworld 2003, R) |
|
| 20 |
Underworld: Evolution 2006, R) |




















