My Favorite Movies


  shisanjeh's Rating My Rating
1
Bring It On 2000,  PG-13)
2
Bring It On: All or Nothing 2006,  PG-13)
3
Bring It On Again 2004,  PG-13)
4
Bring It On: In It to Win It 2007,  PG-13)
5
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
im one of them haha.
6
Stick It 2006,  PG)
Stick It
i lovE this MOVIE.
7
The Da Vinci Code 2006,  PG-13)
The Da Vinci Code
I LOVE HIS CODE.
8
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
9
Accepted 2006,  PG-13)
10
Aquamarine 2006,  PG)
11
My Super Ex-Girlfriend 2006,  PG-13)
12
School of Rock 2003,  PG-13)
13
A Cinderella Story 2004,  PG)
14
The Ring 2002,  PG-13)
The Ring
i love horror films! :)
15
A Walk to Remember 2002,  PG)
A Walk to Remember
i can relate. haha.
16
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
17
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
so touching!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments