My Favorite Movies
| shirleybale's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 2 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 3 |
Flightplan 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 5 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 6 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 7 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 8 |
Saving Private Ryan 1998, R) |
|
| 9 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 10 |
Top Gun 1986, PG) |










