My Favorite Movies


  shinestar1231's Rating My Rating
1
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
2
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
3
Fatal Attraction 1987,  R)
4
House of Evil,(Dance of Death) 1968,  PG)
House of Evil,(Dance of Death)
all time favourit movi .....
5
The House Where Evil Dwells 1982,  R)
6
The Abandoned 2007,  R)
7
Summer Lovers 1982,  R)
8
The Vampire Lovers 1970,  R)
9
Friends & Lovers 1999,  R)
10
Romance 1999,  R)
11
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments