My Favorite Movies
Give list a short description
| shiellca's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Superman Returns 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Cars 2006, G) |
|
| 3 |
Wild Hogs 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Superman: Man of Steel 2012, Unrated) |
|
| 5 |
True Lies 1994, R) |
|
| 6 |
Last Action Hero 1993, PG-13) |
|
| 7 |
Arnold Schwarzenegger - Hollywood Hero 1999, Unrated) |
|
| 8 |
Twins 1988, PG) |
|
| 9 |
Terminator 2: Judgment Day 1991, R) |
|
| 10 |
The Terminator 1984, R) |
|
| 11 |
Terminator 3 - Rise of the Machines 2003, R) |
|
| 12 |
The Running Man 1987, R) |












