My Favorite Movies


  shetows2's Rating My Rating
1
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
2
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
3
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
4
A Cinderella Story 2004,  PG)
5
The Incredibles 2004,  PG)
6
Finding Nemo 2003,  G)
7
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
8
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
9
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005,  PG-13)
10
Chicken Run 2000,  G)
11
Deep Blue Sea 1999,  R)
12
Rush Hour 1998,  PG-13)
13
Miss Congeniality 2000,  PG-13)
14
Van Helsing 2004,  PG-13)
15
Dr. Dolittle 1998,  PG-13)
16
Jeepers Creepers 2001,  R)
17
Twister 1996,  PG-13)
18
I, Robot 2004,  PG-13)
19
Anaconda 1997,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments