Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  sherry36ntn's Rating My Rating
1
Stepmom 1998,  PG-13)
2
Grease 1978,  PG)
Grease
I LIKED jOHN tRAVOLTA
3
Grease 2 1982,  PG)
Grease 2
I can watch this movie over & over again
4
Big Momma's House 2 2006,  PG-13)
5
Big Momma's House 2000,  PG-13)
6
Losing Isaiah 1995,  R)
Losing Isaiah
I have seen this movie and it is sad
7
Are We There Yet? 2003,  PG)
8
Home Alone 1990,  PG)
9
Home Alone 4 2002,  Unrated)
10
Home Alone 2: Lost in New York 1992,  PG)
Home Alone 2: Lost in New York
I have seen this movie
11
Home Alone 3 1997,  PG)
Home Alone 3
I have seen this 1
12
Coal Miner's Daughter 1980,  PG)
13
Little Black Book 2004,  PG-13)
Little Black Book
I really loved the movie

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments