My Favorite Movies
| sherpashelby's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 2 |
Eragon 2006, PG) |
|
| 3 |
Just Like Heaven 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 5 |
Eight Below 2006, PG) |
|
| 6 |
Stick It 2006, PG) |
|
| 7 |
The Princess Bride 1987, PG) |
|
| 8 |
Zoolander 2001, PG-13) |
|
| 9 |
School for Scoundrels 2006, PG-13) |
|
| 10 |
The Pursuit of Happyness 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Rocky Balboa 2006, PG) |
|
| 12 |
National Treasure 2004, PG) |
|
| 13 |
Take the Lead 2006, PG-13) |
|
| 14 |
Date Movie 2006, PG-13) |
|
| 15 |
Mission: Impossible III 2006, PG-13) |
|
| 16 |
The Number 23 2007, R) |
|
| 17 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 18 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 19 |
Billy Madison 1995, PG-13) |
|
| 20 |
Spaceballs 1987, PG) |
|
| 21 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 22 |
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby 2006, PG-13) |
|
| 23 |
Grind 2003, PG-13) |
|
| 24 |
Marley & Me 2008, PG) |
























