My Favorite Movies


  ShEr0nAh's Rating My Rating
1
The House Bunny 2008,  PG-13)
2
She's the Man 2006,  PG-13)
3
Step Up 2 the Streets 2008,  PG-13)
4
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
John Tucker Must Die
One of the best movies ever
5
Hairspray 2007,  PG)
6
Enchanted 2007,  PG)
7
Nancy Drew 2007,  PG)
8
Selena 1997,  PG)
Selena
Dis is so sad wen she dies bt her songs r phat
9
Transformers 2007,  PG-13)
Transformers
This is the best movie ever
10
Step Up 2006,  PG-13)
Step Up
Dis movie is one of the best!
11
Little Man 2006,  PG-13)
Little Man
Great movie...very funi
12
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
This movie is so funny and i rekon its one of the best comedies ever
13
Bring It On: All or Nothing 2006,  PG-13)
Bring It On: All or Nothing
Dis is cool
14
High School Musical 2006,  G)
15
The Princess Diaries 2001,  G)
16
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004,  G)
17
Ice Princess 2005,  G)
Ice Princess
Dis s da shizz
18
A Cinderella Story 2004,  PG)
A Cinderella Story
Love this
19
Raise Your Voice 2004,  PG)
20
Mean Girls 2004,  PG-13)
21
Finding Nemo 2003,  G)
22
School of Rock 2003,  PG-13)
School of Rock
Dis is cool
23
Once Were Warriors 1994,  R)
Once Were Warriors
Violent bt sad at times
24
Transformers: Revenge of the Fallen 2009,  PG-13)
25
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
Save the Last Dance
Love this movie
26
50 First Dates 2004,  PG-13)
50 First Dates
Dis b aite
27
Ella Enchanted 2004,  PG)
Ella Enchanted
Itz ok
28
Saw II 2005,  R)
Saw II
Dis was really cool I jus love scary movies
29
Saw 2004,  R)
Saw
Very scary
30
Jump In! 2007,  Unrated)
Jump In!
Luv dis
31
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
Dis is ok i guess
32
Aquamarine 2006,  PG)
33
Wild Child 2009,  PG-13)
34
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
35
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
36
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
37
Twilight 2008,  PG-13)
38
Confessions of a Teenage Drama Queen 2004,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments