My Favorite Movies
| shenty109bks's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Eragon 2006, PG) |
|
| 2 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 7 |
The Illusionist 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Magic 1978, R) |
|
| 9 |
Cyrano De Bergerac 1990, PG) |
|
| 10 |
The Deep 1977, PG) |
|
| 11 |
The Goodbye Girl 1977, PG) |











