My Favorite Movies


  shenbabez's Rating My Rating
1
The Grudge 2004,  PG-13)
2
The Grudge 2 2006,  PG-13)
3
Gothika 2003,  R)
4
The Exorcism of Emily Rose 2005,  PG-13)
5
Exorcist - The Beginning 2004,  R)
6
The Exorcist 1973,  R)
7
Exorcist II - The Heretic 1977,  R)
8
The Exorcist III 1990,  R)
9
Nightmare Sisters 1987,  R)
10
The Nightmare Room - Camp Nowhere 2002,  Unrated)
11
A Nightmare on Elm Street 1984,  R)
12
A Nightmare on Elm Street 2 - Freddy's Revenge 1985,  R)
13
A Nightmare on Elm Street 3 - Dream Warriors 1987,  R)
14
A Nightmare on Elm Street 4 - The Dream Master 1988,  R)
15
A Nightmare on Elm Street 5 - The Dream Child 1989,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments