Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  shellybaby1's Rating My Rating
1
Mr. Deeds 2002,  PG-13)
Mr. Deeds
top film loved it and it made me cry lol
2
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
that made me want to go out and hit the motor way MINT mwah
3
Armageddon 1998,  PG-13)
Armageddon
wish my dad was that brave
4
Green Street Hooligans 2005,  R)
Green Street Hooligans
god that was good
5
Fallen 1998,  R)
Fallen
fantastic serious watch it plz.
6
The Longest Yard 2005,  PG-13)
The Longest Yard
top film loved it
go adam sandler
7
Kicking & Screaming 2005,  PG)
Kicking & Screaming
well funny
8
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
The Fast and the Furious
good not as good as tokyo drift though
9
Step Up 2006,  PG-13)
Step Up
fantastic
10
She's the Man 2006,  PG-13)
She's the Man
loved it
11
A Cinderella Story 2004,  PG)
A Cinderella Story
good good wish i had a guy like him

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments