My Favorite Movies
| shelleycoming's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Jaws 1975, PG) |
|
| 2 |
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull 2008, PG-13) |
|
| 3 |
National Treasure: Book of Secrets 2007, PG) |
|
| 4 |
National Treasure 2004, PG) |
|
| 5 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 6 |
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian 2008, PG) |
|
| 7 |
The Lake House 2006, PG) |
|
| 8 |
Balto 1996, G) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 10 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 11 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 12 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 13 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 14 |
What Happens in Vegas 2008, PG-13) |














