Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. shell883
  2. michele

sweet home alabama! romantic comedy

  shell883's Rating My Rating
1
Sweet Home Alabama 2002,  PG-13)
Sweet Home Alabama
best film ever!!!!!
2
Sweet Dreams 1985,  PG-13)
Sweet Dreams
sweet dreams is the life story of patsy cline
3
28 Days 2000,  PG-13)
4
Miss Congeniality 2000,  PG-13)
Miss Congeniality
really good film
5
Miss Congeniality 2 - Armed and Fabulous 2005,  PG-13)
Miss Congeniality 2 - Armed and Fabulous
just as good as the first
6
The Prince and Me 2004,  PG)
The Prince and Me
brilliant
7
The Prince and Me 2 2005,  PG)
8
Bring It On 2000,  PG-13)
9
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
10
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
2 Fast 2 Furious
really enjoyed this film
11
First Daughter 2004,  PG)
12
The Princess Diaries 2001,  G)
13
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004,  G)
14
The Green Mile 1999,  R)
15
Maid in Manhattan 2002,  PG-13)
16
Legally Blonde 2001,  PG-13)
17
Legally Blonde 2 - Red, White & Blonde 2003,  PG-13)
18
Ladder 49 2004,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments