My Favorite Movies
| ShelbsJonas's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Outsiders 1983, PG) |
|
| 2 |
Tex 1982, PG) |
|
| 3 |
You, Me and Dupree 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Rumble Fish 1983, R) |
|
| 5 |
Donnie Darko 2001, R) |
|
| 6 |
Bubble Boy 2001, PG-13) |
|
| 7 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Salem's Lot 2004, PG-13) |
|
| 9 |
That Was Then... This Is Now 1985, R) |
|
| 10 |
The Invisible 2007, PG-13) |
|
| 11 |
Red Dawn 1984, PG-13) |
|
| 12 |
Fighting Words 2007, R) |
|
| 13 |
Soul Man 1986, PG-13) |
|
| 14 |
Youngblood 1986, R) |
|
| 15 |
The Hitcher 1986, R) |
|
| 16 |
The Hitcher 2007, R) |















