My Favorite Movies
| shelbel1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan 2006, R) |
|
| 3 |
Saw III 2006, R) |
|
| 4 |
Saw 2004, R) |
|
| 5 |
Saw II 2005, R) |
|
| 6 |
Hostel 2006, R) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 9 |
Old School 2003, R) |
|
| 10 |
Caddyshack 1980, R) |
|
| 11 |
Weekend at Bernie's 1989, PG-13) |
|
| 12 |
Bill & Ted's Excellent Adventure 1989, PG) |
|
| 13 |
Bill & Ted's Bogus Journey 1991, PG) |
|
| 14 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |














