Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. SheaYuzicapi
  2. shea

k here's some of my favorite movies.

  SheaYuzicapi's Rating My Rating
1
The Ringer 2005,  PG-13)
The Ringer
f*** this movie is funny
2
Zathura 2005,  PG)
Zathura
omg i wich i could play a board game like that
3
Yours, Mine & Ours 2005,  PG)
Yours, Mine & Ours
whoa thats a lot of kids
4
When a Stranger Calls 2006,  PG-13)
When a Stranger Calls
man now im scared to baby-sit :p
5
Toy Story 1995,  G)
Toy Story
haha i love this movie
6
Wrong Turn 2003,  R)
Wrong Turn
aww man now im scared 2 make a wrong turn
7
Curious George 2006,  G)
Curious George
aww he's soo cute
8
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
Scary Movie 3
this show is so stupid but thats wat makes it soo good
9
Without A Paddle 2004,  PG-13)
Without A Paddle
this is a good movie
10
The Waterboy 1998,  PG-13)
The Waterboy
haha
11
Bambi 1942,  G)
Bambi
bambi is like soo awsome!!
12
Willy Wonka and the Chocolate Factory 1971,  G)
Willy Wonka and the Chocolate Factory
the umpa lumpa's r kinda creepy but its still a good show
13
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe
i love this movie
14
American Pie 1999,  R)
American Pie
ya this movie is pretty sick but ya funny as hell
15
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-Rabbit 2005,  G)
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-Rabbit
HaH
16
The Sisterhood of the Traveling Pants 2005,  PG)
The Sisterhood of the Traveling Pants
aww this show is soo sad but i love it
17
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
OMG thats teh best movie ever:P

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments