Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  sheancuteako's Rating My Rating
1
Notting Hill 1999,  PG-13)
2
Silent Hill 2006,  R)
3
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
4
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
5
The Ice Pirates 1984,  PG)
6
Secrets of the Pirates' Inn 1969,  Unrated)
7
A Walk to Remember 2002,  PG)
8
Ice Age 2: The Meltdown 2006,  PG)
9
Lord of War 2005,  R)
10
The Family Man 2000,  PG-13)
11
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
12
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
13
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
14
Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 1 2010,  PG-13)
15
Tales of Beatrix Potter 1971,  G)
16
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments