My Favorite Movies


  sheanatia's Rating My Rating
1
Jurassic Park 1993,  PG-13)
Jurassic Park
This jump me so much :(
2
Mrs. Doubtfire 1993,  PG-13)
Mrs. Doubtfire
LMAO :) This was funny as A**
3
The Lion King 1994,  G)
The Lion King
I love this movie no matter wha any body says.
Dis so HARD
4
Lethal Weapon 4 1998,  R)
Lethal Weapon 4
This was safe!!!!!!!
5
American Pie 1999,  R)
American Pie
Teenagers Need I say more!!!!!
6
Pitch Black 2000,  R)
Pitch Black
Vin Diesel *oh my god* love him!!!!!!!!
7
Bring It On 2000,  PG-13)
Bring It On
I wish i could do that.
8
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
Harry Potter and the Sorcerer's Stone
I like de whole wizardry thing so.....
9
Legally Blonde 2001,  PG-13)
Legally Blonde
Blonde with attitude!!!
10
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
The Fast and the Furious
Cars, sexy Men ...... equal a good time.
11
Glitter 2001,  PG-13)
Glitter
Mariah Carey ( my ideal)
12
XXX 2002,  PG-13)
XXX
Dis had to be good
13
Bad Company 2002,  PG-13)
Bad Company
Chris Rock Dat sexy Black man
14
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
Harry Potter and the Chamber of Secrets
Wizardry ....... love it
15
Head of State 2003,  PG-13)
Head of State
Sexy star andl good movie.
16
The Chronicles of Riddick 2004,  PG-13)
The Chronicles of Riddick
Vin Disel Luv Him....
17
You Got Served 2004,  PG-13)
You Got Served
Love de dance moves ...... wish i could do that :(
18
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
Wizardry.... I tired of sayin this.
19
The Pacifier 2005,  PG)
The Pacifier
Vin Diesel .....*WOW* ....... LOve HIm.
20
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
Luv all Harry Potter movies.
21
A Cinderella Story 2004,  PG)
A Cinderella Story
It was guuuuuuuuudddddd!!!!!!!!
22
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
Dis was gud but still cud of been a lil better..... but it made my day when vin diesel turn up in the end.
23
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
2 Fast 2 Furious
Luved it!!!!!!!!!!!!
24
Taxi 2004,  PG-13)
Taxi
OMG!!!!!......I LOVE THIS PICTURE ......... LIKE SO BAD!!!!!!!!!!
25
Soul Plane 2004,  R)
Soul Plane
ha ha ha dis was some funny s**t.....
26
Black Knight 2001,  PG-13)
Black Knight
I LOve ALL his pictures
27
The Original Kings of Comedy 2000,  R)
The Original Kings of Comedy
This movie is hilarious. I watch dis movie so many time .......... ha ..... and it still funny!!!!!!!!
28
Barbershop 2002,  PG-13)
Barbershop
lol.....who drank my apple juice!!!!!!!!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments