Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  shazzilou247's Rating My Rating
1
The Longest Yard 2005,  PG-13)
2
Kung Fu Hustle 2004,  R)
3
Madagascar 2005,  PG)
4
A League of Their Own 1992,  PG)
5
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan 2006,  R)
6
8 Mile 2002,  R)
7
Weird Science 1985,  PG-13)
8
Cool Runnings 1993,  PG)
9
Big Momma's House 2 2006,  PG-13)
10
Big Momma's House 2000,  PG-13)
11
The Pacifier 2005,  PG)
12
Happy Gilmore 1996,  PG-13)
13
The Mighty Ducks 1992,  PG)
14
Eddie 1996,  PG-13)
15
My Super Ex-Girlfriend 2006,  PG-13)
16
Fun With Dick and Jane 2005,  PG-13)
17
Mary Poppins 1964,  G)
18
Double Jeopardy 1999,  R)
19
Panic Room 2002,  R)
20
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
21
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments