My Favorite Movies


  shazzdog22's Rating My Rating
1
Scary Movie 2000,  R)
2
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
Scary Movie 4
it wasnt even scray but very funny
3
Scary Movie 2 2001,  R)
4
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
5
Bring It On 2000,  PG-13)
6
Bring It On: All or Nothing 2006,  PG-13)
7
Bring It On Again 2004,  PG-13)
8
A Walk to Remember 2002,  PG)
9
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
10
Shrek 2001,  PG)
Shrek
funny but not dat funny
11
Shrek the Third 2007,  PG)
12
Shrek 2 2004,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments