My Favorite Movies
| shaz297's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 2 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 3 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Snakes on a Plane 2006, R) |
|
| 5 |
Eight Below 2006, PG) |
|
| 6 |
Snow Dogs 2002, PG) |
|
| 7 |
Deep Blue Sea 1999, R) |
|
| 8 |
Aliens vs. Predator: Requiem (AVP 2) 2007, R) |
|
| 9 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Kindergarten Cop 1990, PG-13) |
|
| 11 |
Pitch Black 2000, R) |
|
| 12 |
Saw 2004, R) |
|
| 13 |
Saw II 2005, R) |
|
| 14 |
Saw III 2006, R) |














