My Favorite Movies


  shawty211's Rating My Rating
1
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
Stomp the Yard
this is one of the best movies ever........
2
Freedom Writers 2007,  PG-13)
Freedom Writers
this is like one of the greatest movies in the world
3
1408 2007,  PG-13)
1408
this is a scary movie....i was scard....lol
4
I Now Pronounce You Chuck and Larry 2007,  PG-13)
I Now Pronounce You Chuck and Larry
this was a funny movie
5
Honey 2003,  PG-13)
Honey
i love this movie....but i love stomp the yard brtter....
6
Seed Of Chucky 2004,  R)
Seed Of Chucky
this is a good movie but it is not the best....
7
Bride of Chucky 1998,  R)
Bride of Chucky
i like this one but i wish i was scary....
8
The Texas Chainsaw Massacre 2003,  R)
The Texas Chainsaw Massacre
its is a cool movie.....
9
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning 2006,  R)
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning
i loe this one cuz its scary
10
The Texas Chainsaw Massacre 1974,  R)
11
The Texas Chainsaw Massacre 2 1986,  R)
12
Good Luck Chuck 2007,  R)
13
Finding Nemo 2003,  G)
Finding Nemo
mna this is my favorite little kid movie
14
Rush Hour 3 2007,  PG-13)
Rush Hour 3
this is 1 of the funniest movies i have seen
15
Rush Hour 1998,  PG-13)
16
Rush Hour 2 2001,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments