My Favorite Movies


  SHAWNisGONE's Rating My Rating
1
Almost Famous 2000,  R)
Almost Famous
I WILL NEVER GIVE K8 HUDSON A BAD RATING FOR ANY MOVIE SHE MAKES EVEN IF IT SUKD SO BAD....I LOVE U K8!!!!
2
Ghost Rider 2007,  PG-13)
Ghost Rider
I THOUGHT THIS MOVIE WAS EXCELLENT...ONE OF NICHOLAS' BEST...AND SAM WAS AN ADDED EXTRA FOR ME....I AM AN OLD SAM ELLIOT FAN.
3
Pink Floyd - The Wall 1982,  R)
Pink Floyd - The Wall
THE GR8EST MOVIE ON ACID!!!
4
Tommy 1975,  PG)
5
Independence Day 1996,  PG-13)
Independence Day
MY MOST FAVORITE WILL SMITH AND VIVICA FOX MOVIE....AND JEFF GOLDBLUM TOO.
6
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977,  PG)
Star Wars: Episode IV - A New Hope
I WILL
7
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 1980,  PG)
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back
ALWAYS BE
8
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 1983,  PG)
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi
AN ORIGINAL STAR WARS FAN
9
Star Wars: Clone Wars - Volume 1 2003,  G)
10
Star Wars: Clone Wars - Volume 2 2005,  G)
11
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005,  PG-13)
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
another one rockin
12
Close Encounters of the Third Kind 1977,  PG)
13
AVP - Alien Vs. Predator 2004,  PG-13)
AVP - Alien Vs. Predator
THIS WAS REALLY GOOD

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments