Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  shawnab444's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
i love the pirates of the caribbean movies i saw all of them
2
8 Mile 2002,  R)
8 Mile
love this movie i love him
3
Blade 1998,  R)
Blade
good
4
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004,  G)
5
Taxi 2004,  PG-13)
6
Fantastic Four 2005,  PG-13)
7
Are We There Yet? 2003,  PG)
Are We There Yet?
not as good as the first one
8
Kill Bill: Volume 1 2003,  R)
Kill Bill: Volume 1
i love this movie
9
Kill Bill, Volume 2 2004,  R)
Kill Bill, Volume 2
loved it and when she cut that girl head off lol
10
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
Save the Last Dance
this is one of my fav movies
11
Save the Last Dance 2 2006,  PG-13)
12
Charlie's Angels - Full Throttle 2003,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments