My Favorite Movies
| shaundempsey3's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Snatch 2001, R) |
|
| 2 |
Lock, Stock and Two Smoking Barrels 1999, R) |
|
| 3 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 4 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 5 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Mean Machine 2001, R) |
|
| 7 |
Pulp Fiction 1994, R) |
|
| 8 |
Johnny Was 2005, R) |
|
| 9 |
Friday 1995, R) |
|
| 10 |
Next Friday 2000, R) |
|
| 11 |
Friday Afternoon (Asr-e-jomeh) 2006, Unrated) |









